It always seems impossible un;l it’s done.
motywacja
/
Michał A. Nowakowski

Opublikowano:  1 lutego 2015
Zaktualizowano: 25 grudnia 2019
Ilość komentarzy: 0

Skomentuj artykuł

Motywacja na luty 2015

Czy ciężko Ci się zmotywować w trakcie lutego? Może ten cytat motywacyjny Cię pobudzi do nauki lub pracy:”It always seems impossible until it’s done.”Ten cytat został wypowiedziany przez Nelsona Mandele. Po polsku znaczy: „Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione.” Dlatego jeśli wydaje Ci się, że nigdy nie nauczysz się języka obcego, to kiedy w końcu go opanujesz, dzisiejsze myślenie wyda Ci się śmieszne. Ja osobiście tak miałem z językiem niemieckim. Kiedy się go uczyłem na prywatnym kursie jako nastolatek sądziłem, że nigdy nie nauczę

Czy ciężko Ci się zmotywować w trakcie lutego? Może ten cytat motywacyjny Cię pobudzi do nauki lub pracy:

"It always seems impossible until it's done."

Ten cytat został wypowiedziany przez Nelsona Mandele. Po polsku znaczy: "Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." Dlatego jeśli wydaje Ci się, że nigdy nie nauczysz się języka obcego, to kiedy w końcu go opanujesz, dzisiejsze myślenie wyda Ci się śmieszne. Ja osobiście tak miałem z językiem niemieckim. Kiedy się go uczyłem na prywatnym kursie jako nastolatek sądziłem, że nigdy nie nauczę się żadnego języka obcego. Ale jak się później okazało to było tylko osobiste odczucie, a w realnym życiu bie tylko zdałem certyfikowany egzamin z języka niemieckiego na poziomie B1 z wynikiem "sehr gut", ale ukończyłem studia na kierunku filologii angielskiej.

Wniosek? Nie ufaj swoim odczuciom, tylko każdego dnia wykonuj choćby mały krok w kierunku upatrzonych przez siebie celów.

Kim jest autor wpisu?
radość z mówienia

Michał A. Nowakowski

Facebook

Człowiek: wizjoner/indywidualista. Anglista/lektor języka angielskiego od 2006, dyrektor CJO EFFEKT od 2010 roku, a właściciel od 2011.

Nigdy nie leciałeś samolotem?

Słabo (lub w ogóle nie) mówisz po angielsku?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przygotowaliśmy ebooka, który zawiera

52 najczęściej używane zwroty w języku angielskim!

Na pewno przydadzą Ci się one podczas zagranicznych podróży. Czego dokładnie się nauczysz z naszego ebooka? Dzięki temu przewodnikowi będziesz w stanie swobodnie:

  • poruszać się po lotnisku 🛩️
  • zamówić posiłek w restauracji 🍝
  • wynająć samochód 🚗
  • poprosić o pomoc 🛟
  • zameldować się w hotelu 🏨

Kliknij przycisk obok, aby kupić 28-stronnicowy Niezbędnik Początkującego Podróżnika, który uratuje Ci skórę podczas zagranicznego wyjazdu:

Jeśli ten artykuł dał Ci jakąś wartość, to podziel się nim w mediach społecznościowych lub przez mejla:

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.