Jaki jest najlepszy angielski dla Twojego dziecka?

Ambitny, czyli nasz u Squtecznych

Uczymy angielskiego od 2002 roku, a dla dzieci w wieku szkolnym mamy zaawansowany kurs, który pomoże im odkryć świat i zdać egzaminy Cambridge!

Placeholder Image

Wiesz, że angielski w szkole nie wystarcza, ale…

…nie jesteś pewna gdzie powinno uczyć się angielskiego Twoje dziecko?

Aby nasze dzieci mogły odnaleźć się w dorosłym świecie za 10-15 lat (gdzie będzie królować sztuczna inteligencja i globalna komunikacja) potrzebują sprawnie i skutecznie mówić po angielsku. Dlatego zadajesz sobie pytanie do jakiej szkoły posłać swoje dziecko. Odpowiedź jest tylko jedna:

do szkoły, gdzie skutecznie i z radością nauczy się j. angielskiego!

I będzie mogło to udowodnić!

W polskiej szkole publicznej nie istnieją warunki do dobrej nauki angielskiego, dlatego postaw na naszą szkołę gdzie mamy przemyślany plan na językowy rozwój Twojego dziecka. Zamiast pozostawiać sprawę przypadkowym korkom lub ruletce zajęć online, wybierz kurs gdzie skuteczna nauka idzie w parze z odkrywaniem świata.

Twoje dziecko 1) nauczy się mówić po angielsku 2) rozbudzi i zaspokoi swoją potrzebę poznawania świata 3) udowodni swoją znajomość języka za pomocą egzaminów Cambridge. To wszystko wydarzy się na naszych kursach o nazwie:

NGL Odkrywaj Świat

Image

Lekcje od National Geographic Learning to najskuteczniejszy kurs angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym (od 2 do 7 klasy)!

Dlaczego NGL Odkrywaj Świat to dobry najlepszy wybór?

 • program NGL Odkrywaj Świat jest w 60% oparty na podręcznikach Look od National Geographic Learning. Pozostałe 40% to nasze zmiany i dodatki, które uatrakcyjniają kurs i wzmacniają motywację oraz możliwość mówienia

 • dziesiątki tysięcy uczniów na całym świecie korzysta z podręczników Look aby stać się  skutecznymi obywatelami i globalnymi liderami

 • podręczniki Look są oparte na najnowszych badaniach pedagogicznych i technologii. Zawierają różnorodne zadania i ćwiczenia, które angażują uczniów i rozwijają ich umiejętności w zakresie czytania, słuchania, mówienia i pisania

 • na tym kursie nie ma nauki pojedynczych słówek, dzieci od razu uczą się mówić całymi zdaniami!

 • materiały w Lookach są maksymalnie autentyczne, czyli "skopiowane" z prawdziwych źródeł (książek, filmów, artykułów, wypowiedzi realnych ludzi)

 • tematy przedstawiają prawdziwe sytuacje, które są aktualne i związane z rzeczywistym życiem. Twoja korzyść? Dziecko nie uczy się nudnego, nieżyciowego języka, tylko prawdziwych i autentycznych słów i zwrotów

 • podręczniki Look są stworzone przez renomowaną markę National Geographic, która jest znana z wysokiej jakości treści i fotografii. Dzięki temu dzieci mogą odkrywać świat w fascynujący sposób, poznając różne kultury, przyrodę i historię poprzez realistyczne obrazy i opisy

Co nas wyróżnia

Placeholder Image

Nauka mówienia

Każda lekcja ma jeden warunek: uczniowie mają mówić do siebie po angielsku! Umożliwiamy to za pomocą gier językowych i specjalnie zaprojektowanych aktywności

Placeholder Image

Multimedialne treści

Autentyczne nagrania audio i wideo w aplikacji Spark na smartfony i ekrany interaktywne angażują uczniów na każdej lekcji (i pomiędzy nimi)

Placeholder Image

Kompetencje XXI wieku

Każdy rozdział pomaga zdobywać kompetencje XXI wieku takie jak selekcja informacji, krytyczne myślenie, współpraca oraz przywództwo

Placeholder Image

Przygotowanie do egzaminów Cambridge

Zadania w podręczniku i zeszycie ćwiczeń mają dokładnie taki format jak na oficjalnych egzaminach

Placeholder Image

Światowej klasy wydawnictwo

Wydawnictwo NGL wprowadza świat do sali lekcyjnej i sprawia, że nauka angielskiego jest interesująca i angażująca

Placeholder Image

Odkrywanie świata

Każda lekcja to okazja do poznania ludzi i zwyczajów z różnych zakątków świata, co pomaga kształtować globalną świadomość

"Od 2011 roku wspólnie prowadzimy szkołę językową Squteczni i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracą z National Geographic Learning! Nasza starsza córka uczy się już trzeci rok na kursach NGL Odkrywaj Świat i może pochwalić się świetnymi wynikami egzaminów Cambridge. A co jeszcze fajniejsze, uwielbia chodzić na angielski."

Tatiana i Michał Nowakowscy,
właściciele Szkoły Językowej Squteczni

Headshot

Jak widzisz, kurs NGL Odkrywaj Świat jest idealny dla dzieci w szkole podstawowej: uczy mówić po angielsku, pokazuje świat, a co najważniejsze wzbudza wewnętrzną motywację. Nie istnieje żaden inny równie skuteczny sposób, żeby nasze dzieci zdobyły umiejętność mówienia po angielsku, dzięki czemu zdadzą prestiżowe egzaminy Cambridge!

Czy jesteś przekonany, że zajęcia NGL Odkrywaj Świat w naszej szkole to najskuteczniejszy (i najprzyjemniejszy!) sposób na naukę j. angielskiego dla Twojego dziecka? W takim razie kliknij na ten przycisk:

Chcę przejść do formularza zapisu

Możesz nam zaufać

Od 2019 roku jesteśmy szkołą partnerką National Geographic Learning. Zobacz kilka wybranych przez nas opinii spośród setek kursantów:

Opinie

Headshot
“Bardzo dobrze zorganizowana szkoła. Świetni nauczyciele. Córcia bardzo zadowolona. Polecam 😊”Jolanta (mama Julii)
"Najlepsza szkoła językowa w okolicy. Dzieci chodzą od 2 lat do szkoły i bardzo podniosły się ich umiejętności językowe w porównaniu do poprzedniej szkoły. Dzieci chętnie uczestniczą aktywnie w zajęciach j. angielskiego. Polecam serdecznie ."Aleksandra (mama Julii i Michała)
Headshot
Polecam szkołę. Syn uczęszcza do szkoły już 3 lata i postępy z roku na rok znaczne. Zawsze jest opcja uczestnictwa w zajęciach online co jest dużo zaletą. Dzięki Effektowi w szkole same 6 bez nauki.
Piotr (tata Eryka)
Jesteśmy bardzo zadowoleni, syn rozwinął się językowo i lubi zajęcia. Świetna lektorka Pani Nataliia Tyshchyk 🙂 Polecamy!Alicja (mama Wiktora)

Certyfikaty

Jakość to nieodłączna cecha kursów NGL Odkrywaj Świat, więc aby jak najlepiej uczyć Twoje dziecko rygorystycznie się szkolimy, czego dowodem są certyfikaty, które zdobyliśmy. Oto niektóre z nich:

Image
Image

Wyobraź sobie…

…przyszłość, za 10-15 lat.

Zyskasz wdzięczność swojego dziecka. Twój syn/córka,  po skończonych studiach za granicą (a może już w trakcie?), przyjdzie do Ciebie i podziękuję Ci, że zachęciłaś go do działania. Jest bardzo możliwe, że usłyszysz coś w stylu:


"Dziękuję Ci mamo i tato, że jak byłem dzieckiem, to zachęcaliście mnie do zdawania egzaminów Cambridge. Dzięki temu teraz mówię swobodnie i z pewnością siebie i mogę spełniać swoje marzenia."

Tu i teraz zapisując swoją pociechę na zajęcia NGL Odkrywaj Świat upewnisz się, że skorzysta z najskuteczniejszej nauki j. angielskiego i wprowadzisz go/ją na właściwą drogę, drogę sukcesu i spełnionych możliwości.

Zobacz jak wyglądają zajęcia

Czy nauka na kursach NGL Odkrywaj Świat jest naprawdę taka fajna? Sama zobacz:

ImageImage
ImageImage

Dzieci na lekcjach  NGL Odkrywaj Świat uczą się praktycznych umiejętności językowych mając przy tym sporo frajdy. Obejrzyj materiały wideo z fragmentami różnych lekcji:

Naciśnij, aby dowiedzieć się szczegółów (dni i godziny) kursu NGL Odkrywaj Świat dla Twojego dziecka:

Wypełniam niezobowiązujący formularz

Co zawiera kurs

 • 64 lekcje angielskiego w oparciu o materiały wydawnictwa National Geographic Learning

 • zajęcia nastawione na skuteczną komunikację, swobodne mówienie i poznawanie świata dostosowane do wieku

 • bogactwo językowe: kilkaset słów na każdym poziomie wprowadzane za pomocą spersonalizowanych ćwiczeń

 • opiekę metodyczną nad lektorami, aby zajęcia zawsze spełniały odpowiednie standardy (Opiekun Metody przeprowadza dwa audyty w roku w każdej grupie)

 • raport postępów po każdych dwóch rozdziałach

 • przepięknie ilustrowany podręcznik od National Geographic

 • rozwijanie pozytywnego nastawienia do języka angielskiego poprzez ukazywanie go jako globalnego środka komunikacji

 • system motywacyjny zachęcający do systematycznej nauki

 • zadania egzaminacyjne przygotowujące do oficjalnych testów Cambridge

 • bogaty Pakiet Edukacyjny z dostępem do aplikacji Spark (patrz niżej po szczegóły)

 • skuteczną naukę połączoną z odkrywaniem naszej planety!

Poziomy

 • 1

  2 klasa: Nauka czytania i pisania po angielsku słów i zwrotów, które dziecko opanowało w poprzednich latach. Gramatyka: to be, have got, present simple, there is/are i inne. Słownictwo: zabawki, rodzina, ciało człowieka, dom, miasto, zwierzęta, ubrania, jedzenie, wakacje. Funkcje: classroom language. Możliwość zdawania egzaminu Cambridge YLE: pre-A1 Starters pod koniec roku.
 • 2

  2-3 klasa: Nabieranie płynności w posługiwaniu się j. angielskim na poziomie A1. Gramatyka: to be, have got, present simple, some/any, present continuous, was/were i inne. Słownictwo: przedmioty szkolne, hobby,  sport, zawody, dom, codzienne czynności, zwierzęta, pogoda, jedzenie, środki transportu, osobowość. Funkcje: dzielenie się uczuciami, bycie uprzejmym, sugestie.

 • 3

  3-4 klasa: Wzmocnienie 4 sprawności językowych (czytanie, słuchanie, pisanie, mówienie) na poziomie A1. Gramatyka: stopniowanie przymiotników, present simple, present continuous, past simple, going to, must/mustn't,  i inne. Słownictwo: nazwy krajów, krajobraz, codzienne czynności, rozrywka, wygląd zewnętrzny, zdrowie,  miasto, zwierzęta, jedzenie, wakacje. Funkcje: podawanie dat, mówienie o swoich upodobaniach, sugerowanie. Egzamin Cambridge YLE: A1 Movers pod koniec roku.

 • 4

  4-5 klasa: Początek nauki angielskiego na poziomie A2. Gramatyka: can/could, present simple, present continuous, past simple, stopniowanie przymiotników, future simple, present perfect,  should/shouldn't, how much/how many i inne. Słownictwo: zawody, muzyka, sport, święta i uroczystości, zabytki, budowa domu, elektronika, miasto, ubrania, jedzenie, wakacje. Funkcje: udzielanie wskazówek dojazdu, robienie zakupów, oferowanie i przyjmowanie pomocy.
 • 5

  5-6 klasa: Konsolidacja umiejętności na poziomie A2 i przygotowanie do egzaminu. Gramatyka: present perfect, past simple, used to, stopniowanie przymiotników, future simple, going to,  pierwszy okres warunkowy, may/might/have to, strona bierna i inne. Słownictwo: wyścigi, produkty spożywcze, ekologia, kosmos, teatr i bajki, ratownictwo, natura, tworzywa, nawigacja, komunikacja, rodzina, ciało człowieka, dom, miasto, zwierzęta, ubrania, jedzenie, wakacje. Funkcje: wiadomości, zamawianie jedzenia, umawianie się. Egzamin Cambridge YLE: A2 Flyers pod koniec roku.
 • 6

  6-7 klasa: Początek nauki angielskiego na poziomie B1. Gramatyka: przyszłość (wszystkie formy), past perfect, questions tags,  pierwszy, drugi i trzeci okres warunkowy, wish, strona bierna, mowa zależna i inne. Słownictwo: obowiązki szkolne, ekologia, zawody, informatyka, podróżowanie, czas, sporty ekstremalne, przetrwanie, wystawy, nawigacja. Funkcje: udzielanie rad, (nie) zgadzanie się, zapraszanie i planowanie. 

Pakiet edukacyjny

Image
 • podręcznik
 • dostęp do aplikacji Spark
 • zeszyt ćwiczeń
 • zeszyt na notatki
 • motywacyjna mapa świata

Jak wygląda proces zapisu?

 • 1

  Wypełniasz formularz.

 • 2

  Ustalamy z Tobą szczegóły telefonicznie lub mejlowo.

 • 3

  Podpisujesz umowę. Otrzymasz od nas dane do logowania do E-dziennika, a w nim będziesz mógł spokojnie przy kawce przeczytać umowę i jak wszystko będzie okej, to zdalnie ją podpisać.

 • 4

  Twoje dziecko zaczyna skutecznie uczyć się angielskiego! 🙂

Image
Image
Image

Ile inwestujesz?

Ceny kursów dla dzieci NGL Odkrywaj Świat w roku 2024 (maj-sierpień) wyglądają następująco:

 • miesięcznie: 339 zł
 • semestralne: 1627 zł
 • rocznie: 3119 zł
 • + Pakiet Edukacyjny: 200 zł

Nasze ceny nie są najniższe, ale to dlatego, że tak bardzo zależy nam na jakości. Miej w głowie to, że nasza cena zawiera:

 • nadzór metodyczny nad przebiegiem kursu
 • kurs językowy najwyższej jakości
 • starannie dobrane ścieżki rozwoju językowego kursantów
 • możliwość przystąpienia do prestiżowych egzaminów Cambridge
 • stacjonarną obsługę sekretariatu
 • bezpłatne konsultacje z lektorem dla rodziców
 • przemyślany system szkoleń dla lektorów
 • dziennik elektroniczny
 • członkostwo wśród społeczności Partnerów Premium National Geographic Learning

Przyznasz, że opłata za kurs to niewielka cena za wysoką jakość i świetny angielski Twojego dziecka!

Gwarancje

Czasem ciężko się zdecydować na jakieś zajęcia, bo nie masz pewności czy dziecku się one spodobają (choć kolega lub koleżanka chodzi i je uwielbia). Dlatego otrzymujesz od nas:

Gwarancję Bezkosztowej Rezygnacji

Jeśli w ciągu tygodnia od pierwszych zajęć coś Ci się nie będzie podobało, to możesz wypowiedzieć umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia. My zwrócimy Ci wszystkie wpłacone przez Ciebie opłaty za Kurs (poza opłatą za Pakiet Edukacyjny jeśli zacząłeś z niego korzystać).

A może martwisz się inflacją i ciągłymi podwyżkami? Mamy też dla Ciebie:

Gwarancję Niezmienności Ceny

Przez cały okres obowiązywania umowy nie podwyższymy Tobie opłaty za kurs. Nasze umowy nie zawierają "klauzul inflacyjnych", bo wierzymy w uczciwą i transparentną współpracę.

Dlaczego nie warto czekać?

Każdego roku są rodzice, którzy mówią, że poczekają z zapisem do września, bo nie wiedzą jaki plan będzie w pierwszej klasie, albo czy dziecko się nie rozmyśli przez wakacje. Potem przychodzą zapisać się we wrześniu, a miejsc… już nie ma.

Dlatego zobacz argumenty przemawiające za tym, żeby nie odkładać zapisu na później. Pamiętaj też, że zawsze masz tydzień okresu próbnego, więc niczego nie ryzykujesz!

Co zyskasz jeśli zdecydujesz się teraz?

 • Gwarancję ceny. Nie zmieniamy cen dla naszych kursantów w trakcie kursu.

 • Miejsce w grupie. Kiedy podpiszesz umowę, masz zarezerwowane miejsce w grupie dla swojego dziecka. 

 • Plan zajęć. Podajemy harmonogram zajęć już teraz, więc możesz dopasować inne zajęcia pozalekcyjne tak, aby nie kolidowały z angielskim.

 • Spokojną głowę. Tego uczucia pewności siebie i satysfakcji, że wybrałeś najlepszy angielski dla swojego dziecko, nie da się z niczym porównać.

Co stracisz jeśli odłożysz decyzje na później?

 • Cenę. Każdego roku ceny naszych kursów są wyższe, więc im szybciej się zdecydujesz, tym lepiej dla Twojej kieszeni.

 • Miejsce w grupie. Nie potrafimy zliczyć, ile razy ktoś do nas pisze we wrześniu czy jest miejsce w grupie, a my niestety nic nie możemy zrobić.

 • Godzinę zajęć. Jeśli wybierzesz angielski we wrześniu, to może się okazać, że idealna grupa dla Twojego dziecka nakłada się na inne zajęcia.

 • Stracisz spokój i dodasz sobie stresu. Bycie rodzicem jest wystarczająco wymagające, żeby dodawać sobie dodatkowy stres. We wrześniu jest milion spraw do załatwienia, więc lepiej mieć z głowy jak najwięcej rzeczy już teraz.

NIE CZEKAJ! Zrób pierwszy krok do skutecznej nauki języka angielskiego!

Wypełnij prosty formularz
A my zajmiemy się resztą

Żeby nie było "a nie mówiłem"…

Chcę Ci szczerze coś powiedzieć: niektórzy rodzice myślą, że jak dziecka ma w szkole  dobre oceny to wystarczy. W dorosłym świecie to nie wystarczy, pracodawcy nie obchodzi co kandydat miał z angielskiego na świadectwie. Interesuje go tylko czy potencjalny pracownik umie mówić po angielsku lub pochwalić się certyfikatem. Nauka języka obcego wymaga systematyczności, więc jeden z najlepszych prezentów, które możesz zafundować swojemu dziecku to skuteczna nauka w renomowanej szkole. Dlatego z całego serca zachęcam Cię, abyś kliknął na przycisk poniżej:

Wypełniam formularzBez zobowiązań

A jeśli masz jeszcze jakieś pytania:

PS. Dziękuję, że przeczytałeś już całą ofertę. Jak widzisz oferujemy najskuteczniejszy angielski dla dzieci od 2 do 7 klasy. Dzięki temu kursowi Twoje dziecko nauczy się tak dobrze angielskiego, że będzie mogło zdawać swoje pierwsze egzaminy Cambridge, więc wypełnij formularz zapisu.