Jaki angielski jest na najwyższym poziomie dla Twojego dziecka?

Ambitny, czyli nasz u Squtecznych

Uczymy angielskiego od 2002 roku, a od 2021 jesteśmy oficjalnym centrum przygotowawczym Cambridge, abyś Ty lub Twoje dziecko mogli tutaj zdawać egzaminy Cambridge!

Placeholder Image

Wiesz, że angielski to paszport do zdobycia świata, ale…

…nie wiesz gdzie wyrobić ten najskuteczniejszy?

"Wartość" prawdziwych paszportów jest różna. O wiele więcej warty jest paszport, który wydała Szwajcaria lub Korea Południowa niż Burkina Faso lub Etiopia. Tak samo zdolność do porozumiewania się po angielsku możesz potwierdzić w różny sposób. Jaki jest najwartościowszy?

Bez wątpienia najbardziej prestiżowy jest certyfikat Cambridge !

To dlatego uczymy angielskiego naszych kursantów z myślą aby przygotować ich do zdawania tych najbardziej rozpoznawalnych egzaminów.

Posyłając swoje dziecko na kurs do nas, nauczy się ono nie tylko skutecznie mówić po angielsku, ale też zdobędzie otwierający szerokie możliwości egzamin Cambridge. To wydarzy się na naszych kursach o nazwie:

Cambridge Exams

effekt Cambridge logo

Lekcje z podręczników Cambridge University Press to najskuteczniejszy kurs, aby zdać egzamin Cambridge!

Dlaczego kurs Cambridge Exams to dobry idealny wybór?

 • Autentyczne materiały Cambridge: na kursach Cambridge Exams używamy tylko i wyłącznie podręczników od Cambridge University Press. To oznacza, że zadania egzaminacyjne pochodzą z prawdziwych egzaminów z lat poprzednich.

 • Przeszkoleni i doświadczeni lektorzy: kursy prowadzone są przez lektorów przeszkolonych przez Centrum Egzaminacyjne PL277, aby jak najlepiej przygotwać naszych uczniów do zdawania egzaminów

 • Angażujące i poruszające tematy: rzucamy wyzwanie naszym uczniom i inspirujemy ich poprzez prowokujące do myślenia globalne tematy, takie jak zmiany klimatyczne i czym są fake news

 • Prawdziwy angielski: uczymy używanego na co dzień języka, a ponadto wprowadzamy go w odpowiednim kontekście dzięki zabawnym vlogom, animacjom gramatycznym i filmom dokumentalnym

 • Digitalizacja: na naszych kursach mamy do dyspozycji platformę Cambridge One, która zawiera Presentation Plus, Practice Extra, interaktywne eBooks oraz apkę Test & Train do ćwiczenia przed egzaminem

 • Strategie egzaminacyjne: uczymy nie tylko języka, ale też praktycznych sposobów jak go używać i jak podchodzić do każdego rodzaju zadań egzaminacyjnych. Trenujemy odpowiedni mindset, który pozwoli obniżyć stres na egzaminie

Co nas wyróżnia

Placeholder Image

Nauka mówienia

Egzaminy Cambridge zawierają część Speaking, bo w końcu języka używa się przede wszystkim do mówienia. Dlatego nauka porozumiewania się to stały element każdych zajęć

Placeholder Image

Autentyczne materiały

Na każdej lekcji korzystamy albo z autentycznych materiałów z prasy, radia lub telewizji albo z oficjalnych egzaminów Cambridge z lat poprzednich

Placeholder Image

Strategie egzaminacyjne

Podczas zajęć uczymy nie tylko gramatyki i słownictwa, ale też najlepszych sposobów na rozwiązywanie zadań pojawiających się na egzaminach

Placeholder Image

Próbne egzaminy

Dwa razy w roku organizujemy próbne sesje egzaminacyjne, które pozwalają mierzyć postępy i zdecydować, który egzamin zdawać i kiedy

Placeholder Image

Doświadczeni lektorzy

Szkolenia zapewniane nam przez Centrum Egzaminacyjne PL277 gwarantują, że nasi lektorzy perfekcyjnie przygotują do egzaminów

Placeholder Image

100% zdawalność egzaminów

Do tej pory każdy z naszych kursantów zdał egzamin na docelowym poziomie. 

"Od 2011 roku wspólnie prowadzimy szkołę językową Squteczni i jesteśmy dumni, że od trzech lat dzierżymy status oficjalnego centrum przygotowawczego egzaminów Cambridge! Możliwość zdawania tych egzaminów u nas w Goleniowie stanowi zwieńczenie marzeń pewnego etapu rozwoju naszej szkoły."

Tatiana i Michał Nowakowscy,
właściciele Szkoły Językowej Squteczni

Headshot

Jak widzisz, kurs Cambridge Exams jest idealny dla dzieci w szkole podstawowej: uczy mówić po angielsku, pokazuje świat, a co najważniejsze wzbudza wewnętrzną motywację. Nie istnieje żaden inny równie skuteczny sposób, żeby nasze dzieci zdobyły umiejętność mówienia po angielsku, dzięki czemu zdadzą prestiżowe egzaminy Cambridge!

Czy jesteś przekonany, że zajęcia Cambridge Exams w naszej szkole to najskuteczniejszy sposób na naukę j. angielskiego dla Twojego dziecka? W takim razie kliknij na ten przycisk:

Chcę przejść do formularza zapisu

Możesz nam zaufać

Od 2021 roku jesteśmy centrum przygotowawczym Cambridge. Zobacz kilka wybranych przez nas opinii spośród setek kursantów:

Opinie

Headshot
Polecam szkołę zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych 🙂Agnieszka 
Jesteśmy bardzo zadowoleni, syn rozwinął się językowo i lubi zajęcia. Świetna lektorka Pani Nataliia Tyshchyk 🙂 Polecamy!Alicja (mama Wiktora)
Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do kursantów. Wiedza przekazywana w ciekawy i dostępy sposób. Widoczne efekty. POLECAMEdyta (mama Patryka)
Headshot
Profesjonalni, zawsze przygotowani, dostosowują się do poziomu i potrzeb ucznia. W momentach kryzysowych potrafią zmotywować do dalszej nauki. Tak trzymać! PozdrawiamJanusz

Certyfikaty

Jakość to nieodłączna cecha kursów Cambridge Exams, więc aby jak najlepiej uczyć Twoje dziecko rygorystycznie się szkolimy, czego dowodem są certyfikaty, które zdobyliśmy. Oto niektóre z nich:

Image
Image
Image

Przemyślany rozwój językowy

Nie pozostawiamy nauki Twojego dziecka przypadkowi. Mamy przemyślaną ścieżkę rozwoju Twojego dziecka, tak odniosło one maksymalne korzyści z zajęć j. angielskiego.

Image

Wyobraź sobie…

…przyszłość za  zaledwie 5 lat.

Zyskasz wdzięczność swojego dziecka. Twój syn/córka,  w trakcie studiów (za granicą?) lub pierwszej pracy, przyjdzie do Ciebie i podziękuję Ci, że zachęciłaś ją/jego do działania. Jest bardzo możliwe, że usłyszysz coś w stylu:


"Dziękuję Ci mamo i tato, że jak byłem dzieckiem, to zachęcaliście mnie do zdawania egzaminów Cambridge. Dzięki temu teraz mówię swobodnie po angielsku i realizuję swoje marzenia."

Tu i teraz zapisując swoją pociechę na zajęcia Cambridge Exams upewnisz się, że skorzysta z najskuteczniejszej nauki j. angielskiego i wprowadzisz go/ją na właściwą drogę, drogę sukcesu i spełnionych możliwości.

poziom językowy b2 fce cambridge first

Zobacz co dają egzaminy Cambridge

Krótko odpowiedź: to powszechnie uznawany prestiż w znajomości angielskiego!

Długa odpowiedź:

Image
Łatwiej zacząć studia za granicą (np. bez egzaminów). Cambridge English Qualifications to wszystko, czego potrzebujesz, aby pokazać, że masz umiejętności językowe, by odnieść sukces. Obejrzyj webinar, aby dowiedzieć się więcej.
Image

Ułatwia zdobycie wizy lub imigracji. Wyjazd za granicę do pracy lub na studia może wiązać się z potrzebą złożenia wniosku o wizę. Możliwe, że wraz z wnioskiem trzeba będzie przedstawić potwierdzenie posiadania kompetencji językowych na określonym poziomie zaawansowania. Jakie są wymagania wizowe do UK, Irlandii, Kanady, USA, Australii i Nowej Zelandii? Sprawdź.

Image
Łatwiej jest się zakwalifikować do Erasmusa. Kwalifikacja zależy od wielu różnych czynników, takich jak średnia ocen, umiejętności językowe, zainteresowania oraz dostępność miejsc na wymianę w danej uczelni partnerskiej. Posiadanie certyfikatu Cambridge może być jednym z atutów, który pomoże Ci w procesie kwalifikacji, ponieważ świadczy o Twoich umiejętnościach językowych.
Image
Można mieć o 16% większe zarobki. Wg analizy ankiet wśród pracodawców, prawie połowa pracodawców oferuje lepszy pakiet startowy dla kandydatów z dobrą znajomością języka angielskiego, co może również prowadzić do szybszej drogi awansu poprzez stopnie stanowisk i wyższy wzrost płac (w krajach i terytoriach, gdzie angielski nie jest językiem urzędowym).
Image
61% pracodawców uważa posiadaczy certyfikatu za bardziej atrakcyjnego kandydata. Wpisanie certyfikatu Cambridge English do CV znacznie zwiększa Twoje szanse na przejście do kolejnego etapu rekrutacji i wzięcie udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. Pracodawcy cenią certyfikaty Cambridge English najbardziej spośród wszystkich certyfikatów dostępnych na rynku. Są one również najpopularniejsze wśród rekruterów – sami zdają je najczęściej.
Image
Certyfikaty Cambridge English uznawane są przez ponad 25 000 organizacji na całym świecie, wśród których znajdują się pracodawcy, uczelnie wyższe i instytucje rządowe. W kraju uznają je m.in. MEN, MSZ oraz Służba Cywilna, a także wielu pracodawców oraz liczne instytucje edukacyjne. Wiele uczelni wyższych zwalnia posiadaczy certyfikatów  z egzaminów zaliczeniowych lub lektoratów.

Dzieci na lekcjach  NGL Odkrywaj Świat uczą się praktycznych umiejętności językowych mając przy tym sporo frajdy. Obejrzyj materiały wideo z fragmentami różnych lekcji:

Naciśnij, aby dowiedzieć się szczegółów (dni i godziny) kursu Cambridge Exams dla Twojego dziecka:

Wypełniam niezobowiązujący formularz

Co zawiera kurs

 • 64 lekcje angielskiego w oparciu o materiały wydawnictwa Cambridge University Press

 • zajęcia nastawione na inspirowanie i motywowanie młodzieży, zdobywanie kompetencji XXI wieku oraz przygotowywanie do prestiżowych egzaminów Cambridge

 • bogactwo językowe: minimum 300 nowych słów i zwrotów na poziom

 • opiekę metodyczną nad lektorami, aby zajęcia zawsze spełniały odpowiednie standardy (Opiekun Metody przeprowadza dwa audyty w roku w każdej grupie)

 • raport postępów po każdych dwóch rozdziałach

 • podręcznik od Cambridge University Press oparty o badania tego uniwersytetu

 • rozwój umiejętności krytycznego myślenia, pozytywnych wartości i poczucia własnej wartości

 • zadania egzaminacyjne przygotowujące do oficjalnych testów Cambridge

 • Pakiet Edukacyjny z dostępem do aplikacji CambridgeOne (patrz niżej po szczegóły)

 • skuteczną naukę, która daje namacalne rezultaty!

Poziomy

 • Think B1

  14-16 lat: Konsolidacja umiejętności na poziomie B1 (poziom samodzielności niższy).

 • Think B1+

  15-17 lat: Poziom przejściowy między B1 a B2. Po tym kursie zalecamy zdawanie egzaminu B1 Preliminary for Schools.

 • Think B2

  16-18 lat: Nauka na poziomie B2 (poziom samodzielności wyższy).

 • Complete B2

  17-20 lat: Konsolidacja umiejętności na poziomie B2. Po tym kursie zalecamy zdawanie egzaminu B2 First for Schools.

 • Think C1

  18 lub więcej lat: Nauka na poziomie C1 (poziom biegłości niższy).

 • Complete C1

  19 lub więcej lat: Konsolidacja umiejętności na poziomie C1. Po tym kursie zalecamy zdawanie egzaminu C1 Advanced.

Pakiet edukacyjny

 • podręcznik
 • dostęp do aplikacji online
 • zeszyt na notatki

Jak wygląda proces zapisu?

 • 1

  Wypełniasz formularz.

 • 2

  Ustalamy z Tobą szczegóły telefonicznie lub mejlowo.

 • 3

  Podpisujesz umowę. Otrzymasz od nas dane do logowania do E-dziennika, a w nim będziesz mógł spokojnie przy kawce przeczytać umowę i jak wszystko będzie okej, to zdalnie ją podpisać.

 • 4

  Twoje dziecko zaczyna skutecznie uczyć się angielskiego! 🙂

egzaminy
egzaminy Cambridge

Ile inwestujesz?

Ceny kursów Cambridge Exams w roku 2024 wyglądają następująco:

 • miesięcznie: 339 zł (10 miesięcy)
 • semestralne: 1627 zł
 • rocznie: 3119 zł
 • + Pakiet Edukacyjny: 140 zł (na poziomach Think) lub 180 zł (na poziomach Complete)

Nasze ceny nie są najniższe, ale to dlatego, że tak bardzo zależy nam na jakości. Miej w głowie to, że nasza cena zawiera:

 • nadzór metodyczny nad przebiegiem kursu
 • kurs językowy najwyższej jakości
 • starannie dobrane ścieżki rozwoju językowego kursantów
 • możliwość przystąpienia do prestiżowych egzaminów Cambridge
 • bezpłatne egzaminy próbne dla naszych kursantów
 • bezpłatne konsultacje z lektorem dla rodziców
 • stacjonarną obsługę sekretariatu
 • przemyślany system szkoleń dla lektorów
 • dziennik elektroniczny
 • współpracę z przedstawicielstwem Cambridge University Press w Polsce

Przyznasz, że opłata za kurs to niewielka cena za wysoką jakość i świetny angielski Twojego dziecka!

Gwarancje

Czasem ciężko się zdecydować na jakieś zajęcia, bo nie masz pewności czy dziecku się one spodobają (choć kolega lub koleżanka chodzi i je uwielbia). Dlatego otrzymujesz od nas:

Gwarancję Bezkosztowej Rezygnacji

Jeśli w ciągu tygodnia od pierwszych zajęć coś Ci się nie będzie podobało, to możesz wypowiedzieć umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia. My zwrócimy Ci wszystkie wpłacone przez Ciebie opłaty za Kurs (poza opłatą za Pakiet Edukacyjny jeśli zacząłeś z niego korzystać).

A może martwisz się inflacją i ciągłymi podwyżkami? Mamy też dla Ciebie:

Gwarancję Niezmienności Ceny

Przez cały okres obowiązywania umowy nie podwyższymy Tobie opłaty za kurs. Nasze umowy nie zawierają "klauzul inflacyjnych", bo wierzymy w uczciwą i transparentną współpracę.

Dlaczego nie warto czekać?

Każdego roku są rodzice, którzy mówią, że poczekają z zapisem do września, bo nie wiedzą jaki plan będzie w pierwszej klasie, albo czy dziecko się nie rozmyśli przez wakacje. Potem przychodzą zapisać się we wrześniu, a miejsc… już nie ma.

Dlatego zobacz argumenty przemawiające za tym, żeby nie odkładać zapisu na później. Pamiętaj też, że zawsze masz tydzień okresu próbnego, więc niczego nie ryzykujesz!

Co zyskasz jeśli zdecydujesz się teraz?

 • Gwarancję ceny. Nie zmieniamy cen dla naszych kursantów w trakcie kursu.

 • Miejsce w grupie. Kiedy podpiszesz umowę, masz zarezerwowane miejsce w grupie dla swojego dziecka. 

 • Plan zajęć. Podajemy harmonogram zajęć już teraz, więc możesz dopasować inne zajęcia pozalekcyjne tak, aby nie kolidowały z angielskim.

 • Spokojną głowę. Tego uczucia pewności siebie i satysfakcji, że wybrałeś najlepszy angielski dla swojego dziecko, nie da się z niczym porównać.

Co stracisz jeśli odłożysz decyzje na później?

 • Cenę. Każdego roku ceny naszych kursów są wyższe, więc im szybciej się zdecydujesz, tym lepiej dla Twojej kieszeni.

 • Miejsce w grupie. Nie potrafimy zliczyć, ile razy ktoś do nas pisze we wrześniu czy jest miejsce w grupie, a my niestety nic nie możemy zrobić.

 • Godzinę zajęć. Jeśli wybierzesz angielski we wrześniu, to może się okazać, że idealna grupa dla Twojego dziecka nakłada się na inne zajęcia.

 • Stracisz spokój i dodasz sobie stresu. Bycie rodzicem jest wystarczająco wymagające, żeby dodawać sobie dodatkowy stres. We wrześniu jest milion spraw do załatwienia, więc lepiej mieć z głowy jak najwięcej rzeczy już teraz.

NIE CZEKAJ! Zrób ostatni krok do skutecznej nauki języka angielskiego!

Wypełnij prosty formularz
A my zajmiemy się resztą

Żeby nie było "a nie mówiłem"…

Ile lat zainwestowałaś w rozwój językowy swojego dziecka (nie mówiąc już o funduszach)? Warto mieć teraz na to dowód, żeby każdy mógł jednoznacznie przyznać, że Twoje (dorosłe) dziecko umie doskonale angielski. Nie pozwól, aby lata poświęceń poszły na marne. Okno na świat jest już otwarte, teraz trzeba tylko przez nie przejść, zdając egzamin Cambridge. Zapisz się na kurs:

Wypełniam formularzBez zobowiązań
Image

A jeśli masz jeszcze jakieś pytania:

PS. Dziękuję, że przeczytałeś już całą ofertę. Jak widzisz oferujemy najskuteczniejszy angielski dla starszej młodzieży i młodych dorosłych. Dzięki temu kursowi Twoje dziecko nauczy się tak dobrze angielskiego, że będzie mogło zdawać swoje egzaminy Cambridge, które ułatwią studia i pracę za granicą lub w najbardziej prestiżowych firmach w Polsce. Podejmij mądrą decyzję: wypełnij formularz zapisu.