Image

WITAMY na stronie poświęconej metodzie TEDDY EDDIE. Miło nam poinformować, że nasza szkoła jest jedynym w Goleniowie akredytowanym centrum tej unikalnej metody!

Teddy Eddie został stworzony przez trzy mamy anglistki, które latami prowadziły szkoły językowe. Pewnego dnia zdecydowały one stworzyć swoją własną, autorską metodę do nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2-7 lat. Dlaczego?

Diana, Magda i Ola wierzyły, że uczenie maluchów języka obcego ma sens, zawsze traktowały dzieci poważnie i nie były w stanie znaleźć na rynku pozycji, która zaspokajałaby wszystkie ich oczekiwania. Po pierwsze pod względem merytorycznym – są nauczycielami i metodykami, po drugie pod względem formy zajęć - wszystkie autorki to mamy, które doskonale wiedziały, czego ich dzieci potrzebują.

Pewnego dnia narodził się więc Miś Teddy Eddie, a wokół niego metoda do nauki angielskiego dla dzieci niepiszących, która może być realizowana przez kilka lat. Udało się połączyć świetną zabawę z prawdziwą nauką, a dzieci dostały szansę kontynuacji i pokonywania kolejnych stopni zaawansowania.

Autorki dołożyły wszelkich starań, aby metoda Teddy Eddie była ciekawa nawet dla najbardziej wymagających urwisów. W tym celu testowały każdy utwór na… swoich dzieciach. Szczególna pieczołowitość dotyczyła MATERIAŁÓW AUDIO: piosenek i historyjek. Wszyscy wiemy, że warto aby dziecko słuchało nagrań najlepiej kilka razy dziennie, ale co zrobić, żeby chciało słuchać po raz kolejny? Nagrania muszą być interesujące same w sobie – nie mogą to być starodawne piosenki bez wyrazu. Za to w historyjkach musi się coś dziać, inaczej dziecko traci zainteresowanie i woli oglądać kreskówki w telewizji.

Poza tym, bardzo ważne dla trójki wymagających mam, było stworzenie AMBITNEJ metody. Zniechęcone książkami, w których zawartość językowa była znikoma, a dziecko przez cały rok „uczyło się” kilkunastu słów, postanowiły prawdziwie „zanurzyć” dzieci w języku: stąd dużo historyjek, dużo tekstu w piosenkach, słowa zawsze uczone W ZDANIACH i w kontekście. Wszystko po to, aby dosłownie bombardować dzieci językiem we wszystkich jego postaciach.

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że to właśnie w naszej szkole dzieci będą mogły korzystać z metody Teddy Eddie!

Tatiana i Michał Nowakowscy,
właściciele CJO EFFEKT

ImageImageImage

Co wyróżnia metodę Teddy Eddie?

Dlaczego angielski z 🧸 jest tak wyjątkowy

Prawdziwa nauka z doskonałą zabawą

Traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy. Wprost przeciwnie: na zajęciach jest mnóstwo gier i zabaw.

Obszerny zestaw ucznia

Dzięki wyjątkowemu zestawowi ucznia rodzice mogą w domu w prosty, niewymagający sposób (np. poprzez włączenia nagrań lub aplikację Plac Zabaw) kontynuować kontakt dziecka z językiem.

Licencja

Zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

Słownictwo prezentowane w otoczeniu

Dzieci uczą się słówek w kontekście zdań, tekstów i sytuacji, a nie jako serii pojedynczych wyrazów.

Elastyczność

Niezwykle elastyczny program pod względem wieku, poziomu, umiejętności i predyspozycji dzieci pozwala na to, aby (nawet w mieszanych grupach) każde dziecko wyciągnęło maksymalnie dużo korzyści: od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych.

Bogactwo językowe

Nie ma na polskim rynku innego programu, które by zawierało i uczyło tak bogatego słownictwa. Mnóstwo opowiadań, tekstów i słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku: dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym).

Lubiany przez dzieci

Zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Miś Eddie 🧸

Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego!

Etapy

W jakim wieku jaki kurs

Angielskiego dziecko może zacząć się uczyć w wieku 2 lat od pierwszych słów i zdań. Następnie dziecko uczy się pierwszych rozmów, potem początków czytania, a końcu kiedy idzie do szkoły czyta i prowadzi rozmowy po angielsku.

Image

Teddy Eddie START

Dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym. Celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

Teddy Eddie STANDARD

Twoje dziecko pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach. Będzie odgrywać scenki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku.

Teddy Eddie ABC

Twoje dziecko pozna kolejne setki słów w zdaniach i kontekstach za pomocą scenek, gier i piosenek. W zerówce rozpoczniemy jego przygodę z czytaniem globalnym, dzięki czemu przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

Teddy Eddie SCHOOL

Twoje dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów; możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

Opinie

Co sądzą rodzice uczniów

"Widzę, że moje dziecko chętnie uczestniczy w kursie. Mam wszystkie informacje o postępach syna. Ogólnie jestem zadowolony z prowadzenia zajęć."

Tata 6-letniego Filipa

"Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem."

Mama 4-letniego Dominika

 "Moja córeczka bardzo szybko "złapała" język angielski, mimo, że miała 2,5 roku jak zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: "Mam ubraną bluzkę pink." "Dziadek ubiera sock." Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać płyt. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!"

Mama 3-letniej Nicol

Wysoki poziom

Certyfikaty, które posiadamy świadczą o najwyższej jakości zajęć
ImageImage
ImageImage
Image

Ile wynoszą ceny?

czyli ile kosztuje gwarancja sukcesu językowego dziecka

Ceny kursów dla dzieci Teddy Eddie w roku 2024/2025 (maj-sierpień) wyglądają następująco:

 • Teddy Eddie START:
  • miesięcznie: 220 zł
  • semestralne: 1056 zł
  • jednorazowo: 2024 zł
  • + Pakiet Edukacyjny: 275 zł
 • Teddy Eddie STANDARD:
  • miesięcznie: 280 zł
  • semestralne: 1344 zł
  • jednorazowo: 2576 zł
  • + Pakiet Edukacyjny: 275 zł
 • Teddy Eddie ABC:
  • miesięcznie: 310 zł
  • semestralne: 1488 zł
  • jednorazowo: 2852 zł
  • + Pakiet Edukacyjny: 280 zł
 • Teddy Eddie SUPERHERO:
  • miesięcznie: 310 zł
  • semestralne: 1488 zł
  • jednorazowo: 2852 zł
  • + Pakiet Edukacyjny: 285 zł

Największe zalety kursu

Jak w Teddy Eddie łączY się prawdziwĄ naukĘ z doskonałą zabawą
ImageImageImageImage

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka - żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, mini-książeczkę z sekretnymi słowami. Ponadto nieodzownym elementem kursu jest Plac Zabaw – edukacyjna aplikacja pełna gier i zabaw online. A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy. 

Zarezerwuj miejsce!

Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie uczy się z Misiem, możesz poprosić o to tutaj: