google
Edyta Dulewicz
6 lipca 2021

Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do kursantów. Wiedza przekazywana w ciekawy i dostępy sposób. Widoczne efekty. POLECAM

Szkoła godna polecenia, syn od kiedy uczęszcza do nich na zajęcia nie ma żadnych problemów w szkole. Polecam

google
Marcin Woźniak
16 lipca 2019
Valentyna Maeser
Valentyna Maeser
1 lipca 2015

Na lekcjach panuję świetna atmosfera, zajęcia się odbywają w małych grupach, a prowadzą je młodzi nauczyciele, którzy znajomość angielskiego zdobyli w krajach anglojęzycznych. Dzięki zajęciom w szkole językowej EFFEKT łatwiej jest mi się porozumieć za granicą.

Jestem bardzo zadowolona z nauczania języka niemieckiego. Mogę porozmawiać bez problemów jadąc do Niemiec. Dzięki lektorowi polubiłam gramatykę. Warto uczyć się w tej szkole. Polecam

google
Noemi62 K
7 lipca 2019
Adrianna Białecka
Adrianna Białecka
8 grudnia 2015

Szkoła EFFEKT to miejsce, gdzie każdy może nauczyć się świetnie władać obcym językiem. Profesjonalne, a także interesujące lekcje, mijają bardzo szybko, ale przynoszą duże efekty. Jestem bardzo zadowolona z kursu języka hiszpańskiego pod kierunkiem wykwalifikowanego lektora. Centrum Języków Obcych EFFEKT polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się szybko i aktywnie posługiwać się językami obcymi.

google
justyna ko
2 czerwca 2022

Przyjazna szkoła dla dzieci. Ogromny profesjonalizm i widoczne efekty. Świetna metoda Teddy Eddie dla maluchów.

facebook
Tatiana Nowakowska
poleca
2 września 2014
facebook
Paul Smith
poleca
2 kwietnia 2015
google
Justyna Rus
6 czerwca 2022
google
Izabela Bobula
19 stycznia 2022

Bardzo polecam! 🙂

Świetna szkoła,przemiła atmosfera,pełen profesjonalizm! Polecam!!! Dzieciaki przeszczęśliwe!!!

google
Alicja Jaskuła
16 czerwca 2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni, syn rozwinął się językowo i lubi zajęcia. Świetna lektorka Pani Nataliia Tyshchyk 🙂 Polecamy!

facebook
Marta Rybarczyk
poleca
21 marca 2019

Świetni nauczyciele,dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Nauka przez zabawę:gry, piosenki.Polecam!!!

facebook
Łukasz Lewandowski
poleca
11 lipca 2019

Swietna atmosfera, merytoryczne zajecia i bardzo dobra organizacja. Polecam

facebook
Małgorzata Kubler
poleca
13 czerwca 2022

Świetna szkoła, fajna atmosfera, nauka przez zabawę i pełen profesjonalizm. Polecam!!!

google
Kasia Ja
21 sierpnia 2019
google
Oni- Baku 0025
24 czerwca 2019

Polecam każdemu kto chce się nauczyć Języka obcego !!!!!!!

facebook
Aleksandra Mil
poleca
20 czerwca 2022

Gorąco polecam Szkołę Języków Obcych EFFEKT 👍👍👍

facebook
Sabina Fimiak
poleca
2 września 2014

Good teachers, good books, good English. I recommend this language school.

google
Jacek Szulc
25 czerwca 2022

Polecam. Szeroki wachlarz poziomów nauczania. Małe grupy. Sympatyczny personel.

google
Gabrysia Jędrzejczak
20 sierpnia 2019
facebook
Daniel Mazurek
poleca
28 października 2018

Bardzo polecam. Fajna atmosfera......👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍.👍

facebook
Aleksandra Herda
poleca
5 czerwca 2024

Polecam pracę w Squteczni - Szkoła Językowa, bardzo miła atmosfera, chyba lepiej być nie mogło 😍🥰

Barbara Blicharz-Górna
Barbara Blicharz-Górna
23 czerwca 2015

Szkoła wykazała się profesjonalnym podejściem do słuchaczy. Kształcono różne sprawności językowe, np.: czytanie, słuchanie, mówienie oraz przekazano wiedzę gramatyczną. Ułatwieniu uczenia się języka angielskiego służyły odpowiednio dobrane pomoce dydaktyczne. Zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie merytorycznym przy właściwym zaangażowaniu lektorów szkoły. Stwierdzam, że zarówno jakość pracy jak i organizacja zasługuje na najwyższą ocenę i warte są polecenia przyszłym uczniom tej szkoły, słuchaczom. Pozdrawiam serdecznie.

facebook
Jacek Szulc
poleca
25 czerwca 2022

Great school. Fantastic atmosphere. I recommend it to everyone!

Renata Białecka
Renata Białecka
3 czerwca 2015

Do Centrum Języków obcych EFFEKT uczęszczałam nie tylko na zajęcia z języka angielskiego, ale także z języka rosyjskiego. Dzięki profesjonalnym lektorom znacznie poprawiłam swoje umiejętności oraz w bardzo interesujący sposób poznałam kulturę i obyczaje krajów zagranicznych. Bardzo polecam wszystkim udział w zajęciach prowadzonych przez szkołę EFFEKT, gdyż nawet ktoś po 40 może szybko nauczyć się nowych języków jeśli tylko chce.

facebook
Valentyna Maeser
poleca
7 kwietnia 2015

Вивчаю англійську мову з вчителем з Англії. Мені дуже подобається, що на протязі кількох місяців я почала говорити англійскою мовою, що правда короткими реченнями, але всеж таки англійскою

Patrycja
Patrycja
24 czerwca 2021

Bardzo dobry kurs

Bardzo dobry kurs, wspaniali lektorzy. I ja i córka jesteśmy bardzo zadowolone, jak dla mnie najlepsze szkoła jezyków obcych w mieście! Miła atmosfera i ciekawe lekcje, polecam,

google
Janusz Melnik
7 lipca 2021

Profesjonalni, zawsze przygotowani, dostosowują się do poziomu i potrzeb ucznia. W momentach kryzysowych potrafią zmotywować do dalszej nauki. Tak trzymać! Pozdrawiam

google
Agnieszka Zdebiak
13 czerwca 2022

Serdecznie polecam. Żałuję, że nie odkryłam szkoły EFFEKT Goleniów wcześniej

google
Alicja Kopaczewska
4 czerwca 2022

Szkoła na naprawdę wysokim poziomie. Przemili nauczyciele i przyjemna atmosfera podczas zajęć. Lekcje w Centrum Języków Obcych EFFEKT pomogły mi oswoić się z językiem i przełamać strach w używaniu angielskiego za granicą. Pracownicy tego miejsca to wspaniali i otwarci ludzie, którzy nie tylko uczą, ale także otaczają uczniów opieką i wyrozumiałością. Z całego serca polecam.

Polecam z całego serca, pełen profesjonalizm, z nimi nauczysz się języka obcego 🙂

Janusz Melnik
Janusz Melnik
7 lipca 2021

Pełne zaangażowanie lektorów, różnorodność metodologiczna

Z przyjemnością chciałbym zarekomendować Szkołę Językową Effekt Zajęcia języka angielskiego prowadzone są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie lektorów, różnorodność metodologiczna to domena tej szkoły. Ogromnym plusem jest również elastyczność szkoły w dostosowaniu się do czasowych możliwości kursanta. Zajęcia z języka angielskiego w dużym stopniu przekładają się na wyniki jakie moja córka osiąga w szkole.

facebook
Agnieszka Kowalczyk
poleca
7 lipca 2019

Polecam szkołę zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych 🙂

google
sbk72
20 czerwca 2017

Wiele uczy klimat też dobry.

facebook
Kasia Nowaczyk-Dębicka
poleca
26 maja 2020

Polecam szkołę i pozdrawiam Scarlett Zárate najwspanialszą nauczycielkę hiszpańskiego.🙂

Edyta
Edyta
7 lipca 2021

Widoczne efekty

Wspaniae podejście do kursantów i pełen profesjonalizm. Wiedza przekazywana w ciekawy i dostępy sposób . Widoczne efekty. Polecam

Mira W
Mira W
5 lutego 2016

Polecam CJO EFFEKT. W szkole tej można wybrać sposób nauki, który nam najbardziej odpowiada. Kadra nauczycieli jest wykwalifikowana i doświadczona. Atmosfera jest miła i przyjazna, więc w zajęciach uczestniczy się z przyjemnością. Polecam!

Monika Panasiuk
Monika Panasiuk
30 czerwca 2021

Zadowolona

Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona z kursu na ktory uczęszcza mój syn.

facebook
Jolanta Rakowska
poleca
14 czerwca 2022

Bardzo dobrze zorganizowana szkoła. Świetni nauczyciele. Córcia bardzo zadowolona. Polecam 😊

facebook
Marta Osińska
poleca
14 czerwca 2022

Bardzo bardzo polecam, córka wraca zachwycona z zajęć! Poziom bardzo wysoki, ale na tyle urozmaicone są zajęcia, że nie ma narzekań ani nudy. Z całego serca polecam�

Lidiia Marushchak
Lidiia Marushchak
14 maja 2020

Profesjonalizm, super lektor, mila atmosfera, przydatne tematy.

google
Małgorzata Kubler
13 czerwca 2022

Serdecznie polecam szkołę. Miła atmosfera, nauka przez zabawę, nauczyciele zawsze uśmiechnięci. Córka chętnie chodzi na zajęcia.

google
Piotr Andrzejczak
13 czerwca 2022

Polecam szkołę. Syn uczęszcza do szkoły już 3 lata i postępy z roku na rok znaczne. Zawsze jest opcja uczestnictwa w zajęciach online co jest dużo zaletą. Dzięki Effektowi w szkole same 6 bez nauki.

google
Monika Włod
14 czerwca 2022

Syn po pierwszych zajęciach powiedział - ta Pani jest dziwna, ona nic nie mówi po polsku a ja jej nie rozumiem :/ Młody chodzi 2 rok i już nie ma takiego problemu?

List referencyjny - Yamaha

W imieniu Fundacji „CENTRUM ROZWOJU" oraz „Muzycznego Przedszkola" z siedzibą przy ul. Kościuszki 12 w Goleniowie, potwierdzam współpracę z firmą „Centrum Języków Obcych EFFEKT", Office Center, Pl. Lotników 2/6, 72-100 Goleniów. Współpraca ta pozwala nam zarekomendować w/w firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę usług szkoleniowych, znającego i stosującego aktualne metody podczas realizacji zajęć dydaktycznych prowadzonych w naszej placówce. Wszystkie dotychczas wykonywane zajęcia nauki Języka Angielskiego dla dzieci były zrealizowane sprawnie, terminowo i zgodnie z zasadami pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Firma „Centrum Języków Obcych EFFEKT" dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Personelu jest wyróżniająca się na lokalnym rynku tego rodzaju usług.

Rekomenduję „Centrum Języków Obcych EFFEKT" jako wartą zaufania oraz współpracy, rzetelną Firmę.

Krzysztof Sypień
Krzysztof Sypień Prezes Zarządu@Fundacja CENTRUM ROZWOJU

List referencyjny - Rhenus

Firma Rhenus Logistics S.A. Oddział Goleniów wspólpracuje z firmą CJO EFFEKT w zakresie szkoleń językowych dla pracowników od 2013r.

Realizujemy szkolenia grupowe oraz indywidualne z języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Szkolenia prowadzone są zarówno w siedzibie naszej firmy w GPP jak i w siedzibie firmy CJO EFFEKT. Zawsze możemy liczyć na elastyczność w dopasowywaniu godzin oraz miejsc szkoleń, co pozwala na zapewnienie komfortu nauki naszym pracownikom.

Na podstawie dotychczasowej współpracy potwierdzamy profesjonalizm oraz kompetencje pracowników firmy CJO EFFEKT. Poziom świadczonych usług pozwala zarekomendować firmę CJO EFFEKT innym podmiotom szukającym właściwego i doświadczonego partnera w zakresie nauki języków obcych.

Katarzyna Krzak Kierownik Personalny@Rhenus Logistics S.A. Oddział Goleniów