Co to jest?

NGL Rezultaty to zaawansowany angielski dla dorosłych oparty o podręczniki od renomowanego wydawnictwa National Geographic Learning. Choć osią kursu jest mówienie, ten program rozwija wszystkie cztery umiejętności (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie) i elastycznie dostosowuje się do potrzeb uczniów.

Jakie są efekty?

Dzięki kursowi NGL Rezultaty odniesiesz następujące korzyści:

 • 1️⃣  będziesz mówił po angielsku przez 100% czasu zajęć: opowiadał, wyjaśniał, omawiał, odpowiadał i trenował
 • 2️⃣ dzięki ćwiczeniom komunikacyjnym zaczniesz prowadzić satysfakcjonujące rozmowy z innymi po angielsku
 • 3️⃣ odniesiesz  sukces towarzyski, zawodowy lub akademicki dzięki nauce naturalnego słownictwa i przejrzystych struktur gramatycznych
 • 4️⃣ osiągniesz konkretne cele, co umożliwi potem zdanie certyfikowanego egzaminu
 • 5️⃣ masz do dyspozycji cały szereg cyfrowych pomocy dydaktycznych: nagrania do kursu i skrypty do nagrań, filmy, listy ze słówkami,  aplikację utrwalającą słownictwo i gramatykę z kursu, ćwiczenia na platformie MyEnglishLab

Dlaczego warto?

Skoro marzysz (tak zakładamy) o pewnym i biegłym posługiwaniu się językiem angielskim, to masz unikalną okazję realizacji tego marzenia dzięki podręcznikom Voices! Wybraliśmy tę serię podręczników na kursie NGL Rezultaty, ponieważ ta zaawansowana metoda nauki języka angielskiego zapewni Ci nie tylko doskonałe umiejętności komunikacyjne, ale także pełne zrozumienie i zaangażowanie w proces nauki.

Dlaczego?

Kurs na podstawie podręczników Voices od wydawnictwa National Geographic Learning:

 • jest innowacyjne i różnorodne. Nie tylko skupia się na mówieniu, ale również rozwija umiejętności słuchania, czytania i pisania. Dzięki temu możesz osiągnąć pełne porozumienie językowe i swobodnie komunikować się we wszystkich aspektach języka angielskiego.
 • oferuje elastyczne i indywidualne podejście do nauki. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, podręczniki Voices dostosują się do twoich potrzeb i tempa nauki, aby zapewnić ci optymalne efekty. Masz pełną kontrolę nad swoim postępem, dzięki czemu nauka odbywa się w sposób, który Ci odpowiada.
 • posiada autentyczne i aktualne treści, co pozwala Ci opanować angielski w kontekście rzeczywistych sytuacji. Od pierwszych lekcji będziesz trenować swoje umiejętności językowe w realistycznych scenariuszach, co przyspieszy twoje postępy.
 • daje świetną szansę na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Możesz uczestniczyć w interaktywnych ćwiczeniach w parach lub grupach, co pozwoli ci praktykować język w autentycznych sytuacjach. Ta metoda zapewni ci pewność siebie i płynność w mówieniu, co jest niezbędne w rzeczywistych sytuacjach komunikacyjnych.

Pamiętaj, że kurs NGL Rezultaty to tak naprawdę inwestycja w Twoją przyszłość i umiejętności językowe, która zaprocentują w niezliczonej ilości możliwości i otworzy Ci drzwi do nowych ścieżek kariery.

Nie trać czasu na kursy, które nie dają oczekiwanych rezultatów. Zapisz się na kurs w CJO EFFEKT i doświadcz pełni korzyści z nauki języka angielskiego. Zacznij już dziś, aby poznać radość płynnej komunikacji w języku angielskim dzięki kursowi NGL Rezultaty!

Jak to wygląda praktycznie?

Ceny kursów dla dorosłych wyglądają następująco w roku 2023/2024 wyglądają następująco:

 • miesięcznie: 298 zł
 • semestralne: 1628 zł
 • rocznie: 2760 zł
 • + jednorazowa opłata za Pakiet Edukacyjny: 60 zł lub 130 zł lub 180 zł (w zależności od poziomu)

Kto może skorzystać?

Kurs NGL Rezultaty jest wielopoziomowy. Kierujemy go dla uczniów, którzy uczyli się w naszej szkole w poprzednim roku i osiągnęli odpowiedni postęp oraz dla nowych kursantów, którzy już wcześniej uczyli się dodatkowo angielskiego (z dobrymi wynikami). Umiejętności weryfikujemy za pomocą testu online podczas rejestracji.

Istnieją następujące poziomy kursu NGL Rezultaty:

 • Voices pre-intermediate Split B: poziom A2.2
 • Voices intermediate: poziom B1
 • Voices intermediate plus: poziom B1/B2
 • Voices upper-intermediate: poziom B2
 • Voices advanced: poziom C1

Po wypełnieniu formularza, zawsze się kontaktujemy, aby upewnić się, że dany kurs (zaawansowany angielski dla dorosłych) i poziom faktycznie jest najlepszym rozwiązaniem dla danego ucznia.

Jeśli już masz mocne podstawy, czas na nowe językowe wyzwania. Dzięki kursowi NGL Rezultaty osiągniesz konkretne wyniki – przede wszystkim w mówieniu – a angielski stanie się częścią Ciebie.
Image
Placeholder
Lidiia Marushchak
14 maja 2020

Profesjonalizm, super lektor, mila atmosfera, przydatne tematy.

Mira W
5 lutego 2016

Polecam CJO EFFEKT. W szkole tej można wybrać sposób nauki, który nam najbardziej odpowiada. Kadra nauczycieli jest wykwalifikowana i doświadczona. Atmosfera jest miła i przyjazna, więc w zajęciach uczestniczy się z przyjemnością. Polecam!

Adrianna Białecka
8 grudnia 2015

Szkoła EFFEKT to miejsce, gdzie każdy może nauczyć się świetnie władać obcym językiem. Profesjonalne, a także interesujące lekcje, mijają bardzo szybko, ale przynoszą duże efekty. Jestem bardzo zadowolona z kursu języka hiszpańskiego pod kierunkiem wykwalifikowanego lektora. Centrum Języków Obcych EFFEKT polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się szybko i aktywnie posługiwać się językami obcymi.

Bartek
5 lipca 2015

Rzetelne podejście wykładowców (angielski) do zajęć. Dużo swobodnej konwersacji w języku obcym. Jak najbardziej jestem zadowolony z kursu - spełnił oczekiwania.

Valentyna Maeser
1 lipca 2015

Na lekcjach panuję świetna atmosfera, zajęcia się odbywają w małych grupach, a prowadzą je młodzi nauczyciele, którzy znajomość angielskiego zdobyli w krajach anglojęzycznych. Dzięki zajęciom w szkole językowej EFFEKT łatwiej jest mi się porozumieć za granicą.

Barbara Blicharz-Górna
23 czerwca 2015

Szkoła wykazała się profesjonalnym podejściem do słuchaczy. Kształcono różne sprawności językowe, np.: czytanie, słuchanie, mówienie oraz przekazano wiedzę gramatyczną. Ułatwieniu uczenia się języka angielskiego służyły odpowiednio dobrane pomoce dydaktyczne. Zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie merytorycznym przy właściwym zaangażowaniu lektorów szkoły. Stwierdzam, że zarówno jakość pracy jak i organizacja zasługuje na najwyższą ocenę i warte są polecenia przyszłym uczniom tej szkoły, słuchaczom. Pozdrawiam serdecznie.

Renata Białecka
3 czerwca 2015

Do Centrum Języków obcych EFFEKT uczęszczałam nie tylko na zajęcia z języka angielskiego, ale także z języka rosyjskiego. Dzięki profesjonalnym lektorom znacznie poprawiłam swoje umiejętności oraz w bardzo interesujący sposób poznałam kulturę i obyczaje krajów zagranicznych. Bardzo polecam wszystkim udział w zajęciach prowadzonych przez szkołę EFFEKT, gdyż nawet ktoś po 40 może szybko nauczyć się nowych języków jeśli tylko chce.

Jak się zapisać?

 1. Kliknij na czerwony przycisk poniżej, żeby otworzyć stronę z formularzem.
 2. Wypełnij formularz: 1. strona to dane kontaktowe (możesz też wpisać swoje uwagi) 2. strona to diagnoza, więc wypełnij ją na spokojnie lub pozwól to zrobić swojemu dziecku (jeśli czyta i pisze).
 3. Czekaj na kontakt od nas telefoniczny lub mejlowy: zaproponujemy najlepszy naszym zdaniem kurs dla Ciebie oraz godziny zajęć.
 4. Jeśli potwierdzisz ustalenia, to przygotujemy umowę.
 5. Dostaniesz od nas SMSa z danymi do E-dziennika, tam na spokojnie przeczytasz umowę i ją podpiszesz (a jeśli zauważysz błąd, to daj nam znać i go poprawimy).
 6. Ty lub Twoje dziecko zaczynacie kurs.
 7. Masz tydzień czasu na sprawdzenie nas. Jeśli w ciągu tygodnia twierdzisz, że to nie dla Ciebie, to napisz nam mejla lub SMSa. Zwrócimy Ci wszystkie wcześniej wpłacone pieniądze (poza opłatą za Pakiet Edukacyjny, jeśli uczeń go otrzymał i zaczął korzystać). 

Na co czekasz? Idź do formularza! 😃⬇️

Zapisy na kurs:

Kliknij, aby przejść do formularza

Rejestracja jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.