Jaki jest najbardziej dopasowany angielski dla Twojego dziecka?

Komfortowy, czyli nasz u Squtecznych

Uczymy angielskiego od 2002 roku, a dla dzieci w wieku szkolnym, które chcą czuć się dobrze w szkole na angielskim mamy kurs, który utrwala i rozszerza materiał ze szkoły podstawowej.

Placeholder Image

Co zrobić, żeby Twoje dziecko nie miało problemów z angielskim…?

Nauczyciel w szkole publicznej nie ma czasu, żeby poświęcić czas każdemu uczniowi, bo musi lecieć z materiałem? Lekcje angielskiego są często odwoływane, a sprawdzianów jest coraz więcej? Klasy są pełne, a na lekcji Twoje dziecko nie zdąży powiedzieć nawet jednego zdania?

Chciałbyś, aby Twoje dziecko nauczyło się sprawnie i skutecznie mówić po angielsku, ale nie może się na tym skupić bo na lekcjach nie ma czasu, aby nauczyciel dobrze wytłumaczył materiał? Nie szukaj dalej, mamy rozwiązanie! Odpowiedź na Twoje problemy jest tylko jedna:

lekcje angielskiego, gdzie skutecznie opanuje materiał ze szkoły!

A przy okazji nauczy się mówić po angielsku!

W polskiej szkole publicznej nie istnieją warunki, aby zadbać o każde dziecko, więc postaw na naszą szkołę gdzie grupy są małe (do 8 osób), nauka jest fascynująca, a motywacja Twojej pociechy tylko rośnie.  Zamiast pozostawiać sprawę przypadkowym korkom lub ruletce zajęć online, wybierz kurs gdzie skuteczna nauka idzie w parze z angażującym poznawaniem świata.

Na jakich zajęciach otrzymasz te wszystkie korzyści? Na kursach o nazwie:

NGL Łatwa Szkoła

Image

Lekcje od National Geographic Learning to najbardziej dopasowany kurs angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym (od 2 do 7 klasy)!

Dlaczego NGL Łatwa Szkoła to tak dobry wybór?

 • program NGL Łatwa Szkoła jest w 60% oparty na podręcznikach Imagine od National Geographic Learning. Pozostałe 40% to nasze zmiany i dodatki, które uatrakcyjniają kurs i wzmacniają motywację oraz możliwość mówienia

 • dziesiątki tysięcy uczniów na całym świecie korzysta z podręczników Imagine, aby stać się  skutecznymi obywatelami i globalnymi liderami

 • tematy przedstawiają prawdziwe sytuacje, które są aktualne i związane z rzeczywistym życiem. Twoja korzyść? Dziecko nie uczy się nudnego, nieżyciowego języka, tylko prawdziwych i autentycznych słów i zwrotów

 • podręczniki Imagine są oparte na najnowszych badaniach pedagogicznych i technologii. Zawierają różnorodne zadania i ćwiczenia, które angażują uczniów i rozwijają ich umiejętności w zakresie czytania, słuchania, mówienia i pisania

 • materiały w Imagine są maksymalnie autentyczne, czyli "skopiowane" z prawdziwych źródeł (książek, filmów, artykułów, wypowiedzi realnych ludzi)

 • podręczniki Imagine są wyposażone w nowoczesną platformę do nauki Spark. Każdy uczeń uzyskuje specjalny kod i może się uczyć z apki w dowolnym momencie

 • każdy poziom NGL Łatwa Szkoła jest dopasowany do zagadnień gramatycznych w danej klasie szkole podstawowej

 • na kursach NGL Łatwa Szkoła dzięki spokojnemu (ale nie powolnemu!) tempu uczniowie mogą nie tylko przyswoić materiał, ale również go utrwalić

 • podręczniki Imagine są stworzone przez renomowaną markę National Geographic, która jest znana z wysokiej jakości treści i fotografii. Dzięki temu dzieci mogą odkrywać świat w fascynujący sposób, poznając różne kultury, przyrodę i historię poprzez realistyczne obrazy i opisy

Co nas wyróżnia

Placeholder Image

Nauka mówienia

Każda lekcja ma jeden warunek: uczniowie mają mówić do siebie po angielsku! Umożliwiamy to za pomocą gier językowych i specjalnie zaprojektowanych aktywności

Placeholder Image

Multimedialne treści

Autentyczne nagrania audio i wideo w aplikacji Spark na smartfony i ekrany interaktywne angażują uczniów na każdej lekcji (i pomiędzy nimi)

Placeholder Image

Światowej klasy wydawnictwo

Wydawnictwo NGL wprowadza świat do sali lekcyjnej i sprawia, że nauka angielskiego jest interesująca i angażująca

Placeholder Image

Poznawanie świata

Każda lekcja to okazja do poznania ludzi i zwyczajów z różnych zakątków świata, co pomaga kształtować globalną świadomość

"Od 2011 roku wspólnie prowadzimy szkołę językową Squteczni i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracą z National Geographic Learning! Dzięki nowej serii podręczników Imagine od NGL nauka na naszych kursach jest jeszcze przyjemniejsza"

Tatiana i Michał Nowakowscy,
właściciele Szkoły Językowej Squteczni

Headshot

Jak widzisz, kurs NGL Łatwa Szkoła jest idealny dla dzieci w szkole podstawowej: uczy mówić po angielsku, pokazuje świat, a co najważniejsze jest dopasowany do pod względem gramatyki do każdej klasy szkoły podstawowej. Nie istnieje żaden inny równie skuteczny sposób, żeby nasze dzieci osiągnęły spokój i poczucie sprawstwa na angielskim w szkole.

Czy jesteś przekonany, że zajęcia NGL Łatwa Szkoła to najskuteczniejszy sposób na wzmocnienie nauki j. angielskiego Twojego dziecka? W takim razie kliknij na ten przycisk:

Chcę przejść do formularza zapisu

Możesz nam zaufać

Od 2019 roku jesteśmy szkołą partnerką National Geographic Learning. Zobacz kilka wybranych przez nas opinii spośród setek kursantów:

Opinie

Wspaniae podejście do kursantów i pełen profesjonalizm. Wiedza przekazywana w ciekawy i dostępy sposób . Widoczne efekty. Polecam
Edyta
Bardzo dobry kurs, wspaniali lektorzy. I ja i córka jesteśmy bardzo zadowolone, jak dla mnie najlepsze szkoła jezyków obcych w mieście! Miła atmosfera i ciekawe lekcje, polecam.Patrycja

Certyfikaty

Jakość to nieodłączna cecha kursów NGL Łatwa Szkoła, więc aby jak najlepiej uczyć Twoje dziecko rygorystycznie się szkolimy, czego dowodem są certyfikaty, które zdobyliśmy. Oto niektóre z nich:

Image
Image
Image

Wyobraź sobie…

…początek 8 klasy.

W jakiej sytuacji znajdzie się Twoje dziecko? Czy będzie przygotowane do tego, aby powtórzyć materiał przed egzaminem ósmoklasisty? A może będzie się bało zacząć ósmą klasę, bo sprawia mu trudność odmiana czasownika to be?

Twoja decyzja o zapisaniu dziecka na dodatkowy kurs, ma realne konsekwencje w przyszłości. Wybierz mądrze, aby rezultaty Twoich działań okazały sie korzystne dla Ciebie i Twojego syna lub córki.

Tu i teraz zapisując swoją pociechę na zajęcia NGL Łatwa Szkoła upewnisz się, że skorzysta z najskuteczniejszej nauki j. angielskiego i sprawisz, że poczuje spokój i komfort na lekcjach angielskiego w szkole.

Zobacz jak wyglądają zajęcia

Czy nauka na kursach NGL Łatwa Szkoła jest naprawdę taka fajna? Sama zobacz:

ImageImage
ImageImage

Dzieci na lekcjach  NGL Odkrywaj Świat uczą się praktycznych umiejętności językowych mając przy tym sporo frajdy. Obejrzyj materiały wideo z fragmentami różnych lekcji:

Naciśnij, aby dowiedzieć się szczegółów (dni i godziny) kursu NGL Łatwa Szkoła dla Twojego dziecka:

Wypełniam niezobowiązujący formularz

Co zawiera kurs

 • 64 lekcje angielskiego w oparciu o materiały wydawnictwa National Geographic Learning
 • zajęcia nastawione na jasne wyjaśnienie gramatyki, skuteczne utrwalanie słownictwa i poznawanie świata 

 • ponad 200 słów na każdym poziomie wprowadzane w prosty i logiczny sposób

 • opiekę metodyczną nad lektorami, aby zajęcia zawsze spełniały odpowiednie standardy (Opiekun Metody przeprowadza dwa audyty w roku w każdej grupie)

 • raport postępów po każdych dwóch rozdziałach

 • przepięknie ilustrowany podręcznik od National Geographic

 • rozwijanie pozytywnego nastawienia do języka angielskiego poprzez ukazywanie go jako globalnego środka komunikacji

 • system motywacyjny zachęcający do systematycznej nauki

 • zadania egzaminacyjne przygotowujące do oficjalnych testów Cambridge

 • materiał gramatyczny dostosowany do podstawy programowej w szkole podstawowej

 • skuteczną i przyjemną naukę połączoną z poznawaniem naszej planety!

Poziomy

 • 1

  2-3 klasa: Gramatyka: this/these, there is/are, have got, present simple, can/can't i inne. Słownictwo: zabawki, rodzina, dom, miasto, zwierzęta, ubrania, jedzenie, wakacje. Funkcje: classroom language. 

 • 2

  3-4 klasa: Gramatyka: have got, this/that/these/those, present simple, some/any, present continuous, rzeczowniki policzalne i niepoliczalne oraz inne zagadnienia. Słownictwo: przedmioty szkolne, hobby,  sport, meble, zawody, codzienne czynności, jedzenie, rozrywka. Funkcje: dzielenie się uczuciami, sugestie.

 • 3

  4 klasa: Gramatyka: stopniowanie przymiotników, tryb rozkazujący, present simple, present continuous, was/were, przysłówki częstotliwości, nieregularna liczba mnoga i inne zagadnienia. Słownictwo: nazwy krajów, krajobraz, rozrywka, wygląd zewnętrzny, codzienne czynności,  pogoda, środki transportu, zwierzęta. Funkcje: bycie uprzejmym, podawanie dat. 

 • 4

  5 klasa: Gramatyka: present continuous, past simple, czasowniki nieregularne, there is/are, there was/were, stopniowanie przymiotników,  must/mustn't, going to i inne zagadnienia. Słownictwo: jedzenie, zwierzęta, wygląd zewnętrzny, zdrowie, miasto, codzienne czynności, czas wolny i wakacje. Funkcje: mówienie o swoich upodobaniach, sugerowanie i odpowiadanie na sugestie.

 • 5

  6 klasa: Gramatyka: past simple, verb patterns, have/has/had to, How many ...? / How much ...?, some/any, a few/a little/lots of, future simple, should/shouldn't, present perfect i inne. Słownictwo: muzyka, ubrania, elementy domu, owoce i warzywa, elektronika, miasto, sporty ekstremalne. Funkcje: zakupy, proszenie i udzielanie pomocy.

 • 6

  7 klasa: Gramatyka: past continuous, przedimki, going to, strona bierna, pierwszy i drugi okres warunkowy, question tags, mowa zależna, wish, czasowniki frazowe i inne zagadnienia. Słownictwo: wyścigi, przygotowywanie jedzenia, teatr, materiały, ekologia, zawody, zwiedzanie, wycieczki. Funkcje: zamawianie jedzenia w restauracji, udzielanie rad. 

Pakiet edukacyjny

Image
 • podręcznik
 • dostęp do aplikacji Spark
 • zeszyt na notatki
 • motywacyjna mapa świata

Jak wygląda proces zapisu?

 • 1

  Wypełniasz formularz.

 • 2

  Ustalamy z Tobą szczegóły telefonicznie lub mejlowo.

 • 3

  Podpisujesz umowę. Otrzymasz od nas dane do logowania do E-dziennika, a w nim będziesz mógł spokojnie przy kawce przeczytać umowę i jak wszystko będzie okej, to zdalnie ją podpisać.

 • 4

  Twoje dziecko zaczyna skutecznie uczyć się angielskiego! 🙂

Image
Image
Image

Ile inwestujesz?

Ceny kursów dla dzieci NGL Łatwa Szkoła w roku 2024 (maj-sierpień) wyglądają następująco:

Dwa razy w tygodniu:

 • miesięcznie (10 miesięcy): 310 zł
 • semestralne: 1488
 • rocznie: 2852 zł
 • +Pakiet Edukacyjny: 160 zł

Nasze ceny nie są najniższe, ale to dlatego, że tak bardzo zależy nam na jakości. Miej w głowie to, że nasza cena zawiera:

 • nadzór metodyczny nad przebiegiem kursu
 • kurs językowy najwyższej jakości
 • starannie dobrane ścieżki rozwoju językowego kursantów
 • możliwość przystąpienia do prestiżowych egzaminów Cambridge
 • stacjonarną obsługę sekretariatu
 • bezpłatne konsultacje z lektorem dla rodziców
 • przemyślany system szkoleń dla lektorów
 • dziennik elektroniczny
 • członkostwo wśród społeczności Partnerów Premium National Geographic Learning

Przyznasz, że opłata za kurs to niewielka cena za wysoką jakość i świetny angielski Twojego dziecka!

Gwarancje

Czasem ciężko się zdecydować na jakieś zajęcia, bo nie masz pewności czy dziecku się one spodobają (choć kolega lub koleżanka chodzi i je uwielbia). Dlatego otrzymujesz od nas:

Gwarancję Bezkosztowej Rezygnacji

Jeśli w ciągu tygodnia od pierwszych zajęć coś Ci się nie będzie podobało, to możesz wypowiedzieć umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia. My zwrócimy Ci wszystkie wpłacone przez Ciebie opłaty za Kurs (poza opłatą za Pakiet Edukacyjny jeśli zacząłeś z niego korzystać).

A może martwisz się inflacją i ciągłymi podwyżkami? Mamy też dla Ciebie:

Gwarancję Niezmienności Ceny

Przez cały okres obowiązywania umowy nie podwyższymy Tobie opłaty za kurs. Nasze umowy nie zawierają "klauzul inflacyjnych", bo wierzymy w uczciwą i transparentną współpracę.

Dlaczego nie warto czekać?

Każdego roku są rodzice, którzy mówią, że poczekają z zapisem do września, bo nie wiedzą jaki plan będzie w pierwszej klasie, albo czy dziecko się nie rozmyśli przez wakacje. Potem przychodzą zapisać się we wrześniu, a miejsc… już nie ma.

Dlatego zobacz argumenty przemawiające za tym, żeby nie odkładać zapisu na później. Pamiętaj też, że zawsze masz tydzień okresu próbnego, więc niczego nie ryzykujesz!

Co zyskasz jeśli zdecydujesz się teraz?

 • Gwarancję ceny. Nie zmieniamy cen dla naszych kursantów w trakcie kursu.

 • Miejsce w grupie. Kiedy podpiszesz umowę, masz zarezerwowane miejsce w grupie dla swojego dziecka. 

 • Plan zajęć. Podajemy harmonogram zajęć już teraz, więc możesz dopasować inne zajęcia pozalekcyjne tak, aby nie kolidowały z angielskim.

 • Spokojną głowę. Tego uczucia pewności siebie i satysfakcji, że wybrałeś najlepszy angielski dla swojego dziecko, nie da się z niczym porównać.

Co stracisz jeśli odłożysz decyzje na później?

 • Cenę. Każdego roku ceny naszych kursów są wyższe, więc im szybciej się zdecydujesz, tym lepiej dla Twojej kieszeni.

 • Miejsce w grupie. Nie potrafimy zliczyć, ile razy ktoś do nas pisze we wrześniu czy jest miejsce w grupie, a my niestety nic nie możemy zrobić.

 • Godzinę zajęć. Jeśli wybierzesz angielski we wrześniu, to może się okazać, że idealna grupa dla Twojego dziecka nakłada się na inne zajęcia.

 • Stracisz spokój i dodasz sobie stresu. Bycie rodzicem jest wystarczająco wymagające, żeby dodawać sobie dodatkowy stres. We wrześniu jest milion spraw do załatwienia, więc lepiej mieć z głowy jak najwięcej rzeczy już teraz.

NIE CZEKAJ! Zrób pierwszy krok do skutecznej nauki języka angielskiego!

Wypełnij prosty formularz
A my zajmiemy się resztą

Żeby nie było "a nie mówiłem"…

Wybiegnij myślą do pierwszej wywiadówki na której dostaniesz oceny swojego dziecka. Czy będziesz z nich zadowolony? Jeśli nie, może być zdecydowanie za późno na ich poprawienie, bo materiał (słówka, czasy, itp) się tak skumuluje, że stres zabije wszelką wolę Twojego dziecka do nauki. Lepiej myślec proaktywnie i zadbać by Twoja pociecha już od września chodziła na porządny angielski. Dlatego z całego serca zachęcam Cię, abyś kliknął na przycisk poniżej:

Wypełniam formularzBez zobowiązań

A jeśli masz jeszcze jakieś pytania:

PS. Dziękuję, że przeczytałeś już całą ofertę. Jak widzisz oferujemy najskuteczniejszy angielski dla dzieci od 2 do 7 klasy. Dzięki temu kursowi Twoje dziecko będzie się dobrze czuło na angielskim w szkole, a Tobie będziesz miał jeden problem z głowy mniej, więc nie czekaj i wypełnij formularz zapisu.